USŁUGI

Manicure/Pedicure

Manicure Tradycyjny to zabieg, który sprawia, ze dłonie naszej klientki/klienta są zadbane, wypielęgnowane oraz ożywione.

Manicure Hybrydowy to zabieg pozwalający na zachowanie efektu ładnych dłoni na dłużej. Lakier hybrydowy utwardzony jest w lampie UV/LED dzięki czemu efekt utrzymuje się nawet do trzech tygodni.

Manicure żelowy to zabieg, który wykonujemy klientom, mającym kruche, łamliwe paznokcie. Żel zabezpiecza paznokcie przed łamaniem i rozdwajaniem się.

Manicure tytanowy to zabieg, w którym wykorzystujemy preparaty wzmacniające i remineralizujące płytkę paznokcia. Dzięki zawartości dwutlenku tytanu, miki, wit. E oraz wapnia paznokcie są twarde i mocne. Jest to metoda, w której nie wykorzystujemy lampy LED/UV.

IBX system to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który penetruje wgłąb płytki paznokcia wzmacniając ją od środka. Jest to metoda, którą możemy łączyć z każdą stylizacją, dzięki czemu możemy mieć zdrowe paznokcie, a przy tym cieszyć się kolorem na dłużej.

Pedicure to zabieg bardzo popularny, któremu poddawane są paznokcie u stóp jak i cała stopa. Paznokcie można pomalować lakierem hybrydowym, tradycyjnym oraz zażelować.

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz dobierane są w zależności od rodzaju skóry i problemu skórnego.

Zabieg CBD- zabieg poprawiający stan i wygląd cery mieszanej, tłustej z uporczywymi niedoskonałościami.

Zabieg Pro- Vital – zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia,wysuszenia.

Zabieg Contra -Dry – zabieg odżywczy do skóry przesuszonej,szorstkiej,skłonnej do łuszczenia się,z odczuwalnym dyskomfortem „ściągania” i braku elastyczności.

Zabieg Contra- Redness – zabieg regenerujący, obkurczający naczynka. Dla skóry z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania się.

Zabieg Contra- Wrinkle – zabieg do cery dojrzałej, przeciwzmarszkowy. W widoczny sposób wygładza skórę ,poprawiając jednocześnie owal twarzy.

Vit.C Forte Peel -zabieg rozświetlający i odświeżający wygląd skóry. Zabieg do każdego rodzaju cery,poza bardzo wrażliwą.

Oferta jest cały czas poszerzana.